Automatyczna oliwiarka. Co to jest? Czy warto?

Home » Środki konserwacyjne i czyszczące » Automatyczna oliwiarka. Co to jest? Czy warto?


Automatyczna oliwiarka jest sposobem na precyzyjne dozowanie oleju, który skutecznie konserwuje łańcuch napędowy motocykla. Automatyczna oliwiarka jest wytwarzana ze stali nierdzewnej, a mocowania są precyzyjnie wycięte za pomocą lasera, albo obrabiane CNC, w celu zapewnienia jak najlepszego komfortu użytkowania.
Montaż automatycznej oliwiarki do łańcucha napędowego motocykla jest niezwykle prosty. W zestawie można znaleźć wszystkie elementy potrzebne do zainstalowania urządzenia na motocyklu. Automatyczna oliwiarka powoduje, że praca napędu jest ułatwiona i nie generuje dużego hałasu. Praktyka wskazuje także na to, że znacząco zwiększa trwałość zestawu napędowego.
Automatyczna oliwiarka może pracować na różnych olejach przekładowych. Nie trzeba nabywać dedykowanych, specjalnych olejów. Zamiast preparatów na każdą porę roku wystarczy kupić jeden, uniwersalny i dobry olej. Obudowa automatycznej oliwiarki jest wodoszczelna, a elektronika odpowiednio zabezpieczona przed drganiami, co jest gwarancją długotrwałego używania.


Przeczytaj tażkże:

Łańcuch napędowy motocykla Łańcuch napędowy jest podstawowym sposobem na przenoszenie momentu obrotowego z silnika na napędowe koło pojazdu. Układ pracuje w stosunkowo specyficznych warunkach, dlatego musi być...
czytaj całość

(c) 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone